Grammatica essenziale della lingua italiana con esercizi

15. července 2010 v 16:39 | ps |  Učebnice italštiny - Začátečníci/Mírně pokročilí A1-B1
Autoři: Marco Mezzadri

Úroveň začátečníci a mírně pokročilí (učebnice)

ISBN: 88-7715-454-3
POČET STRAN: 224
FORMÁT: 20X27
ÚROVEŇ: začátečníci/mírně pokročilí A1/B2
CENA: 16,50 €
NAKLADATELSTVÍ: Guerra Edizioni

Základní text pro osvojení si italského jazyka, jazyková příručka i pomocný silabus gramatiky.;
vhodný pro zahraniční studenty se základní až mírně pokročilou znalostí italštiny. Obsahuje základní prvky italského jazyka, které analyzuje z hlediska jejich nejčastějšího použití. Skládá se z 96 jednotek, které na levé straně vždy uvádí teoretický výklad a na pravé straně příslušná cvičení, které umožňují ověřovat si porozumění teoretické části a posilovat své znalosti. Cvičební příklady jsou založené na každodenní italštině a slovní zásobě používané na dané úrovni znalosti studentů v souladu s rozvojem gramatiky. Vše je vysvětlováno jasně a jednoduchým jazykem; "Terminologická příloha" navíc pomáhá zmírňovat potíže způsobované jazykem gramatiky.
Svazek vhodný také pro samouky díky "Terminologické příloze" a současně vydávanému Klíči cvičení.

È un testo fondamentale per l'apprendimento della lingua italiana, sia come supporto ai manuali di lingua, sia come testo di riferimento per il syllabus grammaticale. Si rivolge a studenti stranieri dal livello elementare all'intermedio; tratta le strutture principali della lingua italiana analizzandone gli usi più frequenti. Si compone di 96 Unità che presentano nella pagina di sinistra la spiegazione teorica e nella pagina di destra i relativi esercizi che permettono di controllare la comprensione della pagina teorica e di consolidarne l'apprendimento. Gli esempi e gli esercizi sono basati sull'italiano di tutti i giorni e il lessico usato rispetta il livello di conoscenza degli studenti in armonia con lo sviluppo della grammatica. Le spiegazioni sono fornite in modo chiaro e con un linguaggio semplice; inoltre una "Appendice terminologica" aiuta a ridurre le difficoltà create dal linguaggio grammaticale. è adatto anche per lo studente autodidatta grazie alla "Appendice terminologica" e al volume delle Chiavi degli esercizi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pasiondegavilanes03 pasiondegavilanes03 | E-mail | Web | 15. července 2010 v 16:49 | Reagovat

Čawééc mooc pěkný dess. Celej blog je moc zajímavej.Právě jsem ti zvýšil návštěvnost o jednoho člověka. Budeš tak hodný/á a uděláš pro mě totéž?? Budu moc rád, když navštívíš ten můj. Najdeše tam ankety, obrázky, informace... Jsou tam soutěže a teď nově také hra : Adoptuj si postavu - Více na mém blogu. Je speciálně o telenovele Pasion de gavilanes. + místo pro tvou reklamku. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama