Interazione didattica e apprendimento linguistico

15. července 2010 v 15:58 | ps |  Učebnice italštiny - Středně pokročilí a pokročilí B2-C2
Autoři: Roberta Grassi - Monica Piantoni - Chiara Ghezzi

Interazione didattica e apprendimento linguistico
ISBN: 978-88-557-0339-0
POČET STRAN: 304
FORMÁT: 17X24
ÚROVEŇ: učitelé
CENA: 10,50 €
NAKLADATELSTVÍ: Guerra Edizioni

Svazek obsahující příspěvky ze setkání "Didaktická interakce a studium jazyka", organizovaného v červnu 2008 Italským centrem pro cizince (C.I.S.) Univerzity v Bergamu.
Počet mezinárodních studií zaměřených na osvojování si jazyka a vyučování jazykovědných materií neustále roste: výsledky studií za posledních 30 let to dokazují nejen z hlediska studie zaměřené na výsledky studentů L2 v lingvistickém a sociálním prostředí, ale i jako nástroje pro ověření metodologie a efektivity interakce při studiu jazyka.

Il volume raccoglie gli interventi presentati al Convegno "Interazione didattica e apprendimento linguistico" organizzato dal Centro Italiano per Stranieri (C.I.S.) dell'Università degli Studi di Bergamo nel giugno del 2008. Il filone di ricerca sull'acquisizione e l'insegnamento linguistico risulta molto attivo a livello internazionale: i risultati ottenuti negli ultimi trent'anni ne dimostrano l'importanza per l'indagine sull'evoluzione delle competenze di apprendenti in L2 ancorate all'ambiente linguistico e sociale, ma anche come strumento per verificare metodologie ed efficacia di comportamenti interazionali in funzione dell'apprendimento linguistico che essi inducono.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama